Hizmetlerimiz

  1. Bireysel Katılım

Her hafta belli gün ve saatlerde grup ile gerçekleştirilen eğitimlerimizdir. Ortalama bir güce ve kondisyona sahip kişiler için ideal bir çalışma formatıdır. Zayıf ve güçsüz kişiler takımdaki yüksek performanslı kişiler sayesinde kısa sürede kendi gelişimlerini üst seviyeye çıkartırlar. Her antrenman farklı bir stil ve program ile değişmesinden dolayı bireysel antrenmanların vermiş olduğu monoton ve sıkıcı antrenman programlarından daha dinamik ve eğlenceli bir takım çalışmasına dahil olmuş olursunuz. Bu takıma dahil olduğunuzda eğitmenlerimiz sizler için ideal formunuza kavuşmanızı sağlayan sağlıklı beslenme ip uçları ve kişisel ödevler vererek sizin gelişiminizi haftanın her günü arttırmaya çalışır.

  • Kurumsal Katılım

Bir ofis dolu insansınız ve hareketsiz iş yaşantısının zincirlerini kırmak mı istiyorsunuz… Her gün çalışma arkadaşlarınız ile ağrıyan beliniz ve boynunuzdan, dizleriniz ve bozulan fiziksel yapınızdan artık şikayetçiyseniz o halde tüm iş arkadaşlarınız ile beraber mesai bitiminde veya öncesinde sizi 50 dk’ lık antrenmanımız ile fiziksel ve mental olarak çok daha aktif bir yaşama döndürmeyi hedefliyoruz.

İş hayatının en önemli sorunları hızla bozulan vücut yapısı (postür) ve stres düzeyinin yüksek olmasını söyleyebiliriz. Boyundan başlayıp, sırt, bel ve kuyruk sokumunu oluşturan omurga insanın yapısını oluşturan en önemli kemiksel çatıdır. Bu yapının herhangi bir seviyesindeki problem diğerini de etkileyecek ve kişinin fonksiyonlarının bozulmasına neden olacaktır. Problemler genel olarak ağrı, gerilim ve sertliklerle başlayıp giderek postür denilen duruş düzgünlüğünün bozulmasına, vücudun normal hareketlerinin sınırlanmasına ve kemik ve kas yapısında dejenerasyonlara kadar ilerlemektedir. Bu da, kişinin yaşam kalitesini düşürmekte, iş gücü verimliliğini azaltmaktadır. Fizyolojik ve biyomekanik yönden iyi postür, minimum çaba ile, vücutta maksimum yeterliliği sağlayan duruştur. İŞ YERİNDE FİZİKSEL AKTİVİTE 17 Klinik incelemelerde, başın öne doğru kaydığı postür boyun, sırt ve bele ait problemleri beraberinde getirmektedir. Bu anormal pozisyon çiğneme kaslarına, dişlere ve destekleyici tüm yapılara aşırı derecede gerilim yükleyerek, çenede yeniden şekillenmeye sebep olur. Ayrıca bu bozukluk yuvarlak omuzun oluşmasına zemin hazırlamaktadır. Postürel bu dengesizlik tüm omurga boyunca devam etmekte vücudun normal eğriliklerinde aşırı değişiklikler olmaktadır. Örneğin sırttaki kamburluk, beldeki çukurlukların aşırılaşması ya da kaybolması gibi. Boyun ağrıları sıklıkla hepimizin gün içinde karşılaştığı problemlerden birisidir. Boyundan gelen ağrı, ellerde ve /veya parmaklarda iğnelenme ve karıncalanma gibi bulgularla birlikte seyredebilir. Bazen de boyundaki problemlerin bir yansıması olarak şiddetli kas kasılmaları ve baş ağrısı karşımıza çıkar. O halde korunma mekanizması olarak en etkili yöntem bu yanlış postürün engellenmesi, özellikle masa başı çalışanların bir an önce bu olumsuz çalışma hayatını düzeltmek için sporu hayatına katması gerekmektedir.

Boot Camp İstanbul olarak bizler bu düzensiz ve olumsuzluklarla dolu iş ortamınızı daha sağlıklı bir hale getirmek için ofisinizde size en etkili ve hızlı sonuç verecek antrenman programlarını tasarladık. Ofis şartlarınıza uygun antrenman programlarımızı size sunmak ve size özel bir takım oluşturmak için sizinle görüşmeye hazırız. Peki ya siz spora başlamak için artık hazır mısınız? O zaman hemen bizimle iletişime geçin!

  • Indoor Boot Camp

Spor salonunuzda üyelerinize yüksek enerji dolu ve etkili bir grup dersi sunmaya ne dersiniz? Ne istersiniz? Kuvvet, dayanıklılık, esneklik… biz hepsini zaten çok iyi yaptırıyoruz. Bizim sırrımız ise stüdyo grup dersleri için geliştirdiğimiz antrenman programımız ve müzik listemiz.  Sizde üyelerinize bu etkili dersi sunmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Personal Training

Personal Training nedir?

Personal Training, fitness ve spor çalışmalarının kişiye özel tasarlanarak kişinin en güvenilir, doğru ve hızlı sonuç almasını hedefleyen, motivasyonu sürekli yüksekte tutarak ve bunu profesyonel bir eğitmen eşliğinde uygulanmasının sağlanmasıdır. Personal Training hizmeti istek, beklenti ve sorunlarınız doğrultusunda size cevap vererek bu beklentileri bilimsel ölçüm ve çalışmalara dayanarak uygulatılmasıyla yapılır. Açık hava, spor salonu ve ya bireysel stüdyolarda gerçekleştirilen bu çalışmalarda Boot Camp İstanbul ekibi olarak sizlerin sadece spor programınızı değil, gerekli görüldüğünde beslenme düzeninize de tavsiyelerde bulunarak, doğru beslenmeyi ve hızlı sonuç alacağınız sporcu beslenme takviyeleri konusunda da destek sağlıyoruz.

Son zamanlarda sporun daha bilinçli yapılması son derece önemli hale gelmiş vaziyettedir. Çok basit bir egzersizi eğer yanlış açılarda, kilo ve sistemde çalıştığınızda kendinizi o zaman içerisinde ya da ileri yıllarda sakatlama yolunuz açmışsınız demektir. Bunların öğrenebilmesi için Kinesiyoloji bilgisi ile birlikte iskelet, kas ve dolaşım sisteminin uyumunun kişiye adapte edilmesi gerekmektedir. Bu ortak noktada bireysel çalışmanın önemi ortaya çıkmaktadır.

Kilo vermek mi istiyorsunuz? Kilo verdikten sonra yaşayacağınız sarkmalardan sıkıntı yaşamamanız için sizde bir kişisel eğitmen ile çalışarak kilonuzu daha sağlıklı vererek düşüş sonrası kaslarınızı daha güçlü hale getirip tekrar kilo almamanızı sağlayabilirsiniz. Belirgin bir fiziksel rahatsızlığınız mı var? Kişisel bir eğitmen ile çalışarak problemli olan rahatsızlığınızı gidererek sağlıklı bir hale gelebilirsiniz. Personal Training hizmeti tamamen kişiye özgü ve kişilerin sorunu ve istekleri doğrultusunda yapılan çalışmaların bütünüdür.

Sporu daha bilinçli ve doğru yapmak için sizde bir Personal Trainer ile çalışmalısınız. Çünkü sizin sağlığınız her şeyden önemlidir.

You Might Also Like

Nasıl Başlarım?

Nasıl Başlarım?

Antrenmanlarımız, derslere katılan her bir öğrencimizin gelişiminin sürekli devam etmesi için her ay farklı içerikler ve sistemle […]

Read More
Boot Camp Nedir?

Boot Camp Nedir?

Boot Camp yüksek yoğunluklu programlar içeren, temel hareketleri baz alarak programlarını üst seviyeye çıkarıp bunları disiplinli bir […]

Read More